درباره نیچرز انلی

نیچرزانلی یکی از پیشگامان نوآوری جهانی در صنعت مکمل های غذایی است که محصولات تغذیه بالینی اختصاصی را برای همه گروه های سنی و همچنین برای زنان و مردان ارائه می دهد. اهداف کلیدی درمانی محصولات شامل استخوان ها، مفاصل، قلب، سیستم گوارشی، دیابت، مراقبت از چشم، زیبایی و سلامت زنان است.

نیچرزانلی در سراسر جهان مورد اعتماد سلامت است. ما در نیچرزانلی فقط مواد خالص، موثر و طبیعی را استفاده می کنیم و آنها را با تحقیقات علمی کنونی ترکیب کرده تا فرمول های پیشرفته ای ایجاد شود.

کنترل کیفیت محصولات در هر مرحله از فرآیند تولید به واسطه تطابق با الزامات GMP و همچنین مورد تایید بودن توسط ISO 14001 ، ISO 22000 ، BRC ،حلال، کوشر ، دولت استرالیا، اداره بهداشت و درمان ، بهداشت کانادا و اداره بهداشت و درمان دانمارک انجام میشود که این فرآیندها عاری بودن محصولات از هرگونه فلزات سنگین، قارچ ها یا آلاینده ها را تضمین می کند. ما به منظور ارتقاء زندگی سالم، تولید و مصرف از محصولات سالم را ترویج می دهیم.

هدف ما پیشرفت در زمینه ی مراقبت های بهداشتی، بهبود کیفیت زندگی، ایجاد ارزش درازمدت برای بیماران، کارکنان و تمام سهامداران و همچنین توسعه پایدار مراقبت های بهداشتی در ایران با استفاده از دانش، استعداد، منابع و قابلیت های مربوط به ملاحظات اخلاقی و حرفه ای است. برای چندین دهه، نیچرزانلی و همکارانش به صنعت سلامت با ارائه ی محصولات با کیفیت بالا، خدمات و تکنولوژی خدمت کرده اند ما با درک بهتر از طبیعت به واسطه علم، بر روی فرمولاسیون های تولید و بازاریابی با بالاترین استانداردهای بین المللی تمرکز می کنیم

چرا قرص سوپراکل دی ؟

بهترین کلسیم جذب شونده

Supracal Tablets Pioneer brand in Iran market with the best absorbed Calcium Salt Calcium Citrate

اعتبار و اعتماد بیشتر

با بیش از یک دهه اعتبار در صنعت دارویی ایران

۱

فرمول فوق العاده همراه با ویتامین دی اضافی

ویتامین دی بیشتر برای جذب بیشتر

ویتامین دی میسلاز شده موجود در سوپراکل دی جذب بیشتری را نسبت به شکل معمول ویتامین دی دارا می باشد

۲

چراقرص سوپراکل ؟

مشاهده تامین ۱۰۰٪ ارزش نیاز روزانه ویتامین دی در دوران بارداری

دوز روزانه, مصرف مؤثر و ایمن در دوران بارداری و شیردهی

۳

سوپراکل دی

توضیحات

سوپراکل D یک ترکیب منحصر به فرد از ویتامین دی وکلسیم است که به حفظ سلامت و ساختار استخوان ها کمک می کند. سوپراکل D ، در اختلالاتی مانند پوکی استخوان وبرای زنان در دوران بارداری و شیردهی فواید ویژه ای دارد.

علاوه بر انجام بسیاری از عملکردهای بیولوژیکی بدن، مواد معدنی در تنظیم عملکرد سیستم ایمنی بدن، محافظت از اکسیداتیوشدن سلول ها و تنظیم عملکردهای مختلف دیگر، به ویژه در ساختار استخوانها نقش مهمی دارند. مواد معدنی حدود ۴ تا ۵ درصد از وزن بدن را تشکیل می دهند که ۵۰ درصد آن را کلسیم تشکیل میدهد.

تغذیه رکن اصلی در سلامتی, رشد و تندرستی است.

تخمین زده شده است که ۱/۳ از زنان و همچنین ۱/۵ از مردان بالای ۵۰ سال ، شکستگی ناشی از کمبود ویتامین D و کلسیم را تجربه خواهند کرد.

ترکیبات

کلسیم

مصرف کلسیم در دوران بارداری، برای رشد ونمو استخوانهای جنین، حفظ استخوان، انقباض عضلانی مناسب، لخته شدن خون ضروری است. کمبود کلسیم در دوران بارداری منجر به هیپوکلسمی و در نتیجه شکننده شدن استخوان های مادر می شود . مصرف روزانه توصیه شده برای کلسیم در دوران بارداری ۱ گرم است.سطح پایین کلسیم باعث کاهش تراکم استخوان، از دست دادن توده استخوانی، گیجی، از دست دادن حافظه، گرفتگی عضلات، کرختی و افسردگی میشود.

منیزیم

منیزیم نقش مهمی در تنظیم فشار خون دارد.مصرف منیزیم در دوران بارداری مفید است زیرا روی کانال های کلسیم در شریان های عضلات اثر می گذارد و موجب ریلکس شدن عضلات و دیواره عروق می شود. از سوی دیگر کمبود منیزیم باعث افزایش فشار خون, پره اکلامپسی و زایمان زودرس میشود . منیزیم معمولا برای درمان پره اکلامپسی و زایمان زودرس استفاده می شود. نشان داده شده است که مکمل منیزیم، احتمال زایمان زود رس، خونریزی قبل از زایمان, بستری شدن مادر و تولد نوزادان با وزن کم را کاهش می دهد.

روی

روی برای سنتز اسید نوکلئیک DNA و RNA مورد نیاز است و نقش مهمی در تولید مثل دارد.کمبود روی در دوران بارداری می تواند موجب زایمان غیر طبیعی از جمله ناهنجاری های مادرزادی شود. توصیه می شود روزانه ۱۲ میلی گرم روی در طول بارداری و شیردهی مصرف شود.

ویتامین D3

ویتامین D3برای شکل گیری استخوان های جنین مورد نیاز است . کمبود ویتامین D منجر به استئومالاسی یا نرمی استخوان می شود. و علائم آن عبارتند از: کمر درد، کاهش تراکم استخوان و درد عضلانی.

توضیح بیماری

بارداری و شیردهی

از دوران بارداری تا زایمان خوردن مواد مغذی سالم یکی از بهترین چیزهایی است که می توانید برای خود و کودک خود انجام دهید، غذای مصرفی شما تنها منبع تغذیه کودک شما است . انتخاب درست تغذیه در دوران بارداری می تواند به رشد کودک شما کمک کند.

پوکی استخوان

کمبود ویتامین D و کلسیم در توده استخوانی منجر به پوکی استخوان میشود. در زمان بروز این بیماری استخوان ها شکننده شده و خطر شکستگی استخوان افزایش می یابد. تراکم استخوان پس از ۴۰ سالگی کاهش یافته و شیوع آن در زمان یائسگی بیشتر میباشد که تغذیه مناسب نقش مهمی در پیشگیری و درمان آن دارد. مواد مغذی به حفظ وزن و بافت نرم کمک می کند و مانند لایه ای محافظ از بافت های استخوانی درهنگام افتادن محافظت می کند .

موارد مصرف

  • بیماران مبتلا به هیپرکلسمی، هیپرکلسیوری یا هیپوفسفاتمی
  • نفرولیتیاز و هیپرویتامینوز D
  • تامین کلسیم و ویتامین D  مورد نیاز روزانه بدن
  • کمک به پیشگیری از کاهش تراکم استخوان
  • مناسب برای پوکی استخوان ناشی از دورا ن یائسگی
  • مناسب برای پوکی استخوان ناشی از مصرف دارو

میزان مصرف

  • از جویدن آن خودداری کنید
  • همرا با یک لیوان آب مصرف شود
  • بیشتر از دوز توصیه شده مصرف نکنید

منع مصرف

سوپراکل به دلیل سیتراته بودن کلسیم، باعث اختلالات گوارشی مانند نفخ و یبوست نمیگردد.

لازم به ذکر است کلسیم کربنات به دلیل افزایش ریسک پیدایش اگزالات ها در بیماران کلیوی منع مصرف دارد. اما سوپراکل به دلیل سیترات بودن در بیماران کلیوی منع مصرف ندارد و کاملا بی خطر میباشد.

پرسشهای متداول

کلسیم مواد مغذی ضروری است که به ایجاد و حفظ دندان ها و استخوان های سالم کمک می کند کلسیم نیز نقش مهمی در انقباض ماهیچه ای، لخته شدن خون و عملکرد عصبی دارد. مهمتر از همه، به عنوان بخشی از یک رژیم غذایی سالم، کلسیم کافی در طول عمر ممکن است خطر ابتلا به پوکی استخوان را کاهش دهد، بیماری که با کاهش توده استخوانی و افزایش شکستگی استخوان مشخص می شود. کلسیم برای افراد در هر سن و جنسی بسیار مهم است. مردان با مصرف مکمل های کلسیم سود می برند؛ یکی از هشت مرد بالای ۵۰ سال،از شکستگی مرتبط با پوکی استخوان در طول عمر خود محفوظ خواهند بود. کلسیم برای کودکان نیز مهم است حتی زنان بعد از یائسگی می توانند از مصرف کلسیم بهره مند شوند، زیرا این می تواند به کاهش سرعت از دست دادن استخوان ها کمک کند. مقدار کلسیم کافی در طول زندگی، از جمله در سال های اوج ساخت توده استخوان سالم، به عنوان بخشی از رژیم سالم، ممکن است خطر ابتلا به پوکی استخوان را در زندگی کاهش دهد.

ویتامین دی در جذب کلسیم به بدن شما کمک می کند. ویتامین D از رژیم غذایی یا از طریق قرار گرفتن در معرض نور آفتاب حاصل می شود که در طول سال می تواند متفاوت باشد. بنابراین علاوه بر گرفتن کلسیم کافی در رژیم غذایی خود از طریق غذا یا مکمل ها، باید مطمئن باشید که ویتامین دی و منیزیم به اندازه کافی برای جذب کلسیم نیز دریافت می کنید.

مکملهای کلسیم ,عنصر کلسیم را فراهم می کنند. دو فرم از عنصر کلسیم عبارتند از کربنات کلسیم و سیترات کلسیم. جذب کلسیم سیترات ۲.۵ برابر بهتر از کربنات کلسیم است. سیترات کلسیم کمتر احتمال دارد باعث تحریکات معده و یبوست شود.همچنین خطر ایجاد سنگ کلیه را کاهش میدهد. جذب کلسیم سیترات با وعده های غذایی و یا بدون وعده غذایی تاثیر نمی گذارد.

بنیاد ملی پوکی استخوان روزانه ۱۲۰۰ میلیگرم کلسیم برای زنان و مردان بالای ۵۱ سال توصیه می کند.

توصیه کلسیم رژیم غذایی (میلی گرم در روز) گروه سنی
۱۳۰۰ ۱۴-۱۸ ساله
۱۰۰۰ ۱۹-۳۰ ساله
۱۰۰۰ ۳۱-۵۰ساله
۱۰۰۰ ۵۱-۷۰ساله
۱۲۰۰ زنان۵۱-۷۰ساله
۱۲۰۰ سنین بالای۷۱
۱۳۰۰ ۱۴-۱۸ ساله، باردار / شیرده
۱۰۰۰ ۱۹-۵۰ساله باردار / شیرده

منبع: موسسه پزشکی، دسامبر 2010

زنانی که یائسگی را تجربه می کنند به دلیل کمبود کلسیم مرتبط با یائسگی به مقادیر بیشتری کلسیم نیاز دارند. برای سؤالات خاص در مورد مکمل های استروژن و کلسیم ، با پزشک خود مشورت کنید

قرص سوپراکل همراه با ویتامین د۳ و مواد معدنی ، طبق دستور پزشک دو بار در روزهمراه با غذا مصرف شود. جذب سیترات کلسیم با وعده های غذایی یا بدون وعده غذایی تأثیر نمی گیرد.

فرم تماس

ما از اینکه ازت خبر داشته باشیم خوشحال میشویم

خرید محصول